KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13732041
nr 1373 2041
Willie Weberg
(1910-1995), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Stadsbild Stockholm". Olja på duk, 62x79cm
Kondition: krackeleringar
Willie Weberg, svensk bildkonstnär född 1910, död 1995.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:28:59
3.400 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm